ترس های نهفته

در وجود همه ماترس هایی وجود دارند : ترس از تنهایی , ترس از تاریکی , ترس از دیگران و ترس از بیماری و مرگ عزیزان و … یکی از این ترس ها ناشی از تایید نشدن همگام بازگو نکردن تمامی حقیقت می تواند آن قدر قوی و نیرومند باشد که روی تمامی زندگی ما اثر بگذارد , به گونه ای که زندگی مان از ناحیه همین ترس کنترل شود . اما فراموش نکنید هنگامی که احساسات منفی نظیر خشم , رنجش و ترس رادرون خود سرکوب می کنیم همراه آن احساسات مثبت را هم در خودمان می کشیم و از بین می بریم . بازگو کردن حقیقت بهترین راه برای ایجاد شور و حرارت در روابط است .
هر چه احساسات ما شفاف تر و واضح تر باشند به همان اندازه هم روابط ما از شور و محبت بیشتری برخوردار خواهند بود . هنگامی که حقیقت را سرکوب می کنید در واقع قابلیت و توانایی خود در احساس کردن را تخریب می کنید و هنگامی که توانایی احساس کردن را در خودتان از دست بدهید دیگر قادر به دوست داشتن نخواهید بود .به علاوه بیش از همه , مشکل زمانی است که حقیقت را کامل بازگو نمی کنید , آرامش درونی خود را از دست می دهیدو به دنبال آن احساس می کنید که تعادل احساسی خود را نیز از دست داده اید.
در اینگونه مواقع اعتماد به نفس تان به شدت کاهش می یابدو احساس بدی نسبت به خود پیدا می کنید. اما اگر تمرین کنید که تمامی حقیقت را اول به خودتان و سپس به طرف مقابل تان بگویید نتیجه بهتری خواهید گرفت . مطمئن باشید بعد از مدتی تاثیر  که این کار بر زندگی و روابط شما می گذارد , احساس خرسندی و رضایت بیشتری خواهید کرد .
0.385418001313581788_parsnaz_ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *